EDNA KINBAKU.

Riggerka a organizátorka Edna Kinbaku

Fotokredit: Henryk Mrejzek.

Když před několika lety hledala nick, které by oddělilo její veřejné virtuální aktivity od těch úchylných a k jejímu obrovskému překvapení se Edna nejen uchytila, ale také ji zůstala. Přilepila se ji na kůži a ačkoliv se její privátní a veřejný život už dávno protnuly, nemá důvody nadále tajit svou identitu.

Japonskému vázání se začala věnovat v zimě 2011. V průběhu roku 2013 se na české scéně začali pravidelně objevovat zahraniční hosté a v té době se formovala nejen ona, ale i další výrazné osobnosti české komunity.

Po roce nabitém vzděláváním, vstřebáváním informací a zkoušením nových věcí se dostala i k vystupování. V roce 2014 do Čech zavítala spousta zahraničních lektorů a to bylo její první setkání se zahraniční scénou a s lidmi, které do té doby znala pouze z doslechu. Kromě vystupování se v roce 2014 nadále věnovala vzdělávání, a to nejen jako student, ale také začala vyučovat na vlastních workshopech. Připojila se ke skupině organizátorů, kteří v Česku připravují workshopy a začala se podílet na akcích pořádaných Hellem (legendární tetovací, piercingové a body modifikation studio- hell.cz). Společně s realizačním týmem Hellu zorganizovali Rope Spirit, večer věnovaný shibari performancím. Tato akce se opakuje dvakrát do roka a kromě stálic české scény můžete na stage vidět i zahraniční hosty.

www.ednakinbaku.com
www.ropespirit.cz

Rolovat nahoru