Little Fetish Shop.

Zakladatelka a spolumajitelka Petra Tvar

Petra Tvar je zakladatelkou a spolumajitelkou netradičního obchodu Little Fetish Shop na pražském Žižkově. Petru k tomuto kroku přivedl zájem o extravagantní módu, luxusní materiály ve spojení s ženskou krásou a charismatem. Její babička šila spodní prádlo a sama kladla důraz na pěkné oblékání. Později se začala zajímat o módu ve spojení s extravagancí, punkem, hudbou, inspirovaly ji sebevědomé ženy, například zpěvačka anglické kapely Siouxsie and the Banshees.

Předtím Petra pracovala jako vedoucí nebo manažerka v obchodech luxusních značek. Právě tam v sobě objevila obchodní talent a organizační schopnosti. To později vedlo k otevření prvních malých obchůdků a vyústilo v zájem o fetiš módu a latex – coby vrchol extravagance, která ale není pro každého.

Oslovila kamarádku, která šije z kůže a ovládá sedlářské řemeslo. Ta se bez váhání přidala, protože májí podobný vkus a styl. Jejich záměrem bylo vnést do erotických svršků na trhu trochu elegance, vkusu a nápaditosti, které podle nás těmto obchodům chybí, protože jim jde jen o tržby.

Často se jezdí inspirovat do zahraničí na tématicky zaměřené akce. Každý rok mají také k dispozici stánek na Prague Fetish Weekendu, nevynechávají ani pravidelnou účast na berlínském German Fetish Ball . Jejich fantazie je však bezbřehá!

O významu fetiše se dá hovořit dlouze. Nicméně nejznámější formou fetiše je ta, která se zaměřuje na součásti oděvu a materiálů .Zvláště vzrušující je pak samotný postup při oblékání nebo svlékání a výsledné tvary a křivky.

Více info:

www.littlefetishshop.com
www.facebook.com/littlefetishshop

Rolovat nahoru