Prague Fetish Weekend.

Zakladatel Míla Bugtcher

Foto kredit: Photoblack

Míla Bugtcher, vlastním jménem Miloslav Míka, je skutku renesanční člověk. Je zakládající člen studia Hell – tetovacího a piercingového studia, které vzniklo v Holešovicích v roce 2004. Tím, že k tělesným modifikacím přistupovalo po svém, se rychle stalo legendou. V roce 2009 se Hell rozšířil o pobočku Fallen Angel na Andělu s kadeřnictvím a beauty studiem. Kromě tetování a piercingu provádí i těžké tělesné modifikace, věnují se hook suspension (věšení na háky) a pořádají nejrůznější přednášky a akce, jako např. Prague Fetish Weekend, večer ženské smyslnosti a krásy L’Amour, akci určenou pro zájemce o bondage a shibari s názvem Rope Spirit nebo od roku 2019 dance party pro kinky příznivce s názvem Alterno.

Sám Míla je také piercer a modifikátor se specializací především na genitální piercing a beading.

Míla má titul Ing. z Vysoké školy finanční a správní v oboru marketing managementu, v běžném životě pracuje od roku 2001 v oboru IT a telekomunikaci.

Ve volném čase se věnuje hraní her na PC, střelbě, individuálním sportům a vzdělávání se v mnoha oborech, počínaje biologií, přes historii a jazyky až po astrofyziku.

Hudební vkus má poněkud nezvyklý a nejednotný, Vivaldi, Beethoven a Franz Schubert jsou v kombinaci se Sodomou Gomorou a Army of Lovers poněkud netradiční. Ze soundtracků je to hlavně Warcraft a Barbar Conan.

www.hell.cz
www.hellevents.cz
www.fetishweekend.cz
www.ropespirit.cz
www.lamournight.cz
www.nebulanight.cz
www.bugshop.cz

Rolovat nahoru