alsancak-travesti

Alsancak Travesti

En kaliteli Alsancak Travesti Hesapları

İzmir’in Konak ilçesine bağlı olan Alsancak Travesti güzelleri ile ilgili bu yazımızda detaylı bilgiler vermek istedik. Öncelikle güzel şehrin muhteşem semti Alsancak hakkında biraz bilgi verelim.
SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Alsancak, İzmir’in Konak ilçesine bağlı bir mahalledir.[1] Alsancak Garı, Müjdeci Aziz Yuhanna Anglikan Kilisesi, Santissimo Rosario Kilisesi, Kordon, Gündoğdu Meydanı ve Kıbrıs Şehitleri Caddesi ile tanınmaktadır.

Kordon’un kuzey ucunu oluşturan mahalle İzmir Körfezi’ne burun şeklinde çıkıntı yapar. Bu nedenle Cumhuriyet öncesinde bölge Punta ismiyle bilinmekteydi. Bu isim 1925’te Alsancak olarak değiştirilmiştir.[2] İzmir Atatürk Müzesi
Aziz Yuhanna Kilisesi
Altyapı

Alsancak Vapur İskelesi mahalle sınırları içerisindedir. Mahallede iki Bisim istasyonu bulunmaktadır.

alsancak-travesti

Eve Otele Gelen Alsancak Travesti

Mükemmel bir gün geçirmek için uyandığınızda, zevkten uçmak isteyeceğiniz güzel Alsancak Travestileri dilediğiniz taktirde eve ve ya otele gelebilir. Ayrıca kendi evlerinde de görüşme kabul eden travestiler bulabilirsiniz. İletişim numaraları üzerinden dilerseniz kendisine sorabiir ve ya sitedeki bilgilerinde ev ve ya otele gelip gelmediği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Alsancak Travesti kızları aktif ve pasif olabilmektedir.  Her zaman bakımlı ve elittirler. Burada bulunan Bornova Sokağı ise genelde travestiler tarafından tutulmuş evlerle doludur. Bu sokağa uğrayarak dilediğiniz güzelle sohbet edebilirsiniz.

Görüşmeleri buradaki evlerinde gerçekleştiren Alsancak Travesti kızları  size büyük zevk verebilir. Bir kahve sonrası hazzı yaşamak istiyorsanız kaliteli hesapların bulunduğu sitemize alttaki yazıya tıklayarak erişebişrisiniz.
SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir