Trv İzmir Masaj

Trv Masöz İzmir

Masaj yapan travestiler genelde Aktif rolü üstlenirler. Pasif olmak isteyen erkekler Trv Masöz İzmir güzellerine kendini bırakır ve istediğini alır. Masaj ile rahatlama günümüzde çok yaygın olsa da travestilerde durum başkadır. Özellikle dolaylı yoldan Aktif olan İzmir Travesti güzellerinin kullandığı bir deyimdir. Bir travestiye direk aktifmisin diye soramayanların aldığı bir sinyaldir.

Görüşmelerinde Masaj ile memnuniyet garantisi veren travestiler, kendilerine gelen beyleri öncesinde güzel bir içecek ikramı ve hoş sohbetleri ile karşılarlar. Daha sonra evlerinde bulunan masaj yatağına partnerini yatırırlar. Güzel bir duş sonrası vücudu gevşemiş erkek partner kendini travestinin ellerine bırakır. Bir süre sihirli parmakların vücutta gezmesi ile birlikte artık hazır olan erkeğe aktifliğini kullanan travestiler onu oldukça rahatlatır.

Bazı zamanlarda sadece pasif olan İzmir Travesti kızlarıda masaj hizmeti vermektedir. Az sayıda da olsa Trv Masöz İzmir güzelleri, ekstra kazanç sağlamak adına masajı tercih ederler. Ya da kendilerine masaj yaptırmayı severler. Fantazi olarakta adlandırabileceğimiz bu durum her iki taraf içinde oldukça keyiflidir. İzmir’e gelmiş ve Trv Masöz İzmir güzellerini arıyorsanız sitemiz üzerinden bu travestilere ulaşabilirsiniz.

İzmir Travesti güzelleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir